Astropay Nedir ?

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Astropay Nedir?

Astropay nedir sorusunun cevabını vermeden önce online dünyamızı anlamakta yarar var. Gelişen dünyada internet artık vazgeçilmezlerimiz arasına girdi. Günümüzde insanlar zamanın büyük bir bölümünü bir şekilde düzenli olarak internette geçirmektedir. Tüketim çılgınlığının online dünyaya taşınmasıyla internet alışverişlerinin ciddi oranda arttığı görebiliriz.  Alışkanlık haline gelen online alışveriş tutkusu hızlı ve basit olmasının yanında oldukça da tehlikelidir. Kolaylığının yanında başlıca sorun olan güven sıkıntısını da getirmektedir. Birçok kullanıcı bu konuda tedirginlik yaşamaktadır. Alınan hizmetin bedelini ödeme konusunda güvenli bir ödeme yöntemi keşfetmek zorundayız.

 

Büyük ve orta ölçekli alışveriş siteleri ne kadar güvenlik önlemlerini alsa da, gerçekleştirilen alışverişin bedelini ödemek konusunda birçok arka kısım zararlı yazılımlar sayesinde tersine yasal olmayan yazılımlar kullanılmaktadır. Hizmet veren çevrim içi siteler bunları bilmese de bu zararlı yazılımlardan kaçınmak olanaksızdır.  Bu usulsüzlükler sayesinde ödeme yöntemlerinde kullanılan banka ve kredi kartı bilgileri ele geçirilmesi gibi bir durum doğmaktadır.

 

Kullanıcılar internetin getirdiği kolaylıkları kullanmak istediği gibi tedirgin oldukları konularda var. Herkes bulunduğu yerden binlerce ürüne ulaşabilmekte, ürünleri inceleyebilmekte ve ürün hakkında kullanıcı deneyimi yorumlarını okuyabilmekte. Aynı zamanda hizmet veren birçok çevrimiçi site sayesinde canlı destek modülüne bağlanarak müşteri temsilcileri ile ürün hakkında bilgi alabilmektedir. Evden, işyerinden bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler sayesinde gezindiğimiz sayfalarda bizlere birçok reklam hizmeti de sunulmaktadır. İlgi duyduğumuz alanlara göre listelenen reklamlar sayesinde bile birçok kez istemsiz alışveriş sayfalarına yönelmekteyiz. Bu sayfaların ne denli güvenilir olduğunu bilmeyen kullanıcılar birçok kez zararlı sayfaların ödeme kanalları üzerinden mağdur olmaktadır. -Peki astropay nedir? İşte tamda bu noktada Astropay devreye giriyor. Artık alternatif ödeme seçeneklerine yönelen bilinçli tüketiciler, ön ödemeli sitemleri seçmektedir. Çevrim içi veya çevrim dışı birçok mağazanın ödeme kanallarına eklediği Astropay Kart sayesinde kullanıcılar güvenilirlik problemini de atlatmaktadır. Dünya ve Türkiye de kabul görmüş bir ödeme sistemi olarak 4 yıldır hizmetlerini devam ettirmektedir.

 

Astropay Nedir? Astropay Kart Nasıl Çalışır?

Astropay Kart ön yükleme sistemi olarak çalışmaktadır. Dolar miktarları şirket tarafından üretilen kartlar özel şifrelenmiş kod sistemlerine sahiptir. Birçok kullanıcının yabancılık çekmediği Astropay GSM kontör sistemi gibi çalışmaktadır. Aldığımız kontör kartını kazıyarak elde ettiğimiz kodu özel bir numaraya gönderir, eğer karşılığı GSM şirketinde kayıtlı ise hattımıza aldığımız miktarda para veya kontör yüklenirdi. Astropay ’da örneğin 10$ bir hizmet aldığımızda resmi satış sayfalarına yönlenerek istediğimiz kart miktarını söylememiz yeterli olacaktır. Satış temsilcileri istenilen miktardaki kodu üretip siz değerli kullanıcılara sunmaktadır. Sonrasında ödeme yapılacak sayfanın ödeme kanalına giderek aynı kontör yükler gibi ilgili bölümleri doldurarak ödemeyi yaparak hizmeti almış olursunuz. TUROPAY, Astropay Kartın resmi Türkiye bayisi olup güvenilir hizmetler sunmaktadır. BU sayede zararlı olabilecek sayfalarda eğer hizmet alamaz iseniz sadece hizmet almadığınız konuda mağdur olacaksınız, kredi ve banka kartı bilgileriniz kopyalanmamış olacak. Çünkü tek kullanımlık pin kodu sistemine sahip olan Astropay Kart sayesinde güvence altındasınız.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.