Paykasa Al

paykasa al

Paykasa Al

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Paykasa ön ödeme sistemi elektronik kart ya da elektronik para denilen sistemler birisidir. Bu sistemler tek kullanımlık olması ve üzerinde herhangi bir kişi isim, soy isim ya da banka bilgisi taşımaması nedeni ile bilinen en güvenli yöntemlerdendir. Bu yöntemleri kullanmak için web siteleri üzerinden paykasa al işlemi yapabilirsiniz.

 

Ön Ödemeleri Kart Sistemi ile Paykasa Al

Ön ödemeli sistemlerde paykasa al işlemi yaparken satın aldığınız kartın bedelini kartınıza önceden yatırırsınız. Bu sayede aslında kendi paranızı güvenilir bir ara ortama yani sanal kartlara yüklemiş olursunuz. Kart satın alırken belirli bir meblada bulunan elektronik ortamdaki kartlar arasında tercih yapmanız gerekir. Bu meblalar TL, Dolar ya da Euro olabilirler ve her biri farklı bir ücret karşılığı satın alınabilir.

 

Sanal Kartlar

Siteler üzerinden paykasa al talimatı vererek satın aldığınız sanal kartlar hiçbir kimlik bilgisi ve hesap bilgisi içermez. Kartların kendilerine özgü 16 haneli bir pin kodu vardır. Kartı kullanmak için bu kodu bilmek son derece önemlidir. Aynı zamanda bir son kullanım tarihi ve bir limiti olan kartları herhangi bir oyun ya da alışveriş sitesinde kullanırken ödeme yapma aşamasında bilgileri girerek kullanmanız gerekir. Kartları son kullanma tarihinden önce satın aldığınız web siteleri aracılığı ile bozdurabilir ve tekrar da paraya dönüştürebilirsiniz.

 

Sanal Kart İle Alışveriş

Sanal Kart ile alışveriş yaparken kart bedelinden fazla ürün alınmamalıdır. Alınan ürünlerin ödemesi yapılırken ödeme yöntemi olarak paykasa tercihi yapılarak site tarafından istenen paykasa kart bilgileri girilmelidir. Kart bilgileri kısa süre içinde site üzerinden onaylanacak ve karttaki tutar alışveriş bedeli olarak ödeme kısmına düşecektir. Bu aşamadan sonra paykasa kartınız geçerliliğini kaybedecektir. Çünkü sanal kartların en büyük özellikleri bir seferde tüm bakiyenin kullanılmasıdır.

 

Sanal Kartın Geçerli Olduğu Alanlar

Sanal paykasa kartlar bütün bahis ve oyun sitelerinde, alışveriş sitelerinde ve özellikle yurt dışı kaynaklı olarak hizmet veren çoğu web sitesinde ödeme yöntemi olarak geçerli kılınmıştır. Girdiğiniz sitede sanal kart ödeme sistemi olup olmadığını web sitesinin müşteri destek hattından hızlı bir şekilde de öğrenebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Etiketler:
,
admin
admin@turopay.com
Yorum yok

Yorum Gönder