Paykasa Kart Al

paykasa kart al

Paykasa Kart Al

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde hızlı ve güvenli ödeme yapma imkanı sunan bir sanal kart olan Paykasa, ülkemizde internet kullanıcılarının en çok rağbet ettiği ödeme seçenekleri arasında yer alıyor. Bu sebeple sıklıkla paykasa kart al seçenekleri kullanılıyor.

 

Paykasa Kart Al Hangi Avantajları Sağlıyor?

Paykasa tek kullanımlık özellik taşıyan bir sisteme sahiptir. Kartın kullanımı sırasında size ait olan hiçbir bilgiyi girmek zorunda kalmazsınız. Yalnızca kartın kullanımı için gerekli olan 16 hanelik pin kodunu girmeniz, alışverişinizi güvenle tamamlamanıza yardımcı olur. Kart, ilk kullanımdan sonra iptal edildiği için de herhangi bir güvenlik sorunu ile karşı karşıya kalmazsınız.

Paykasa güvenli kullanım olanağının yanında, hızlı olmasıyla da beğeni toplamaktadır. Alışveriş sırasında pin kodundan başka herhangi bir bilgi girmek ve bunların sistem tarafından onaylanmasını beklemek zorunda kalmayacağınız için işlem çok daha hızlı biçimde tamamlanır.

 

 Paykasa ‘nın Kullanım Özellikleri

           Paykasa kart al imkanlarını kullananların, bur kart hakkında bilmeleri gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Paykasa ‘nın tek kullanımlık bir sanal kart olduğunu ifade etmiştik. Yani kart, internet ortamında bir kez pin kodu girildikten sonra, kullanıma kapanmaktadır. Eğer kartın içerisinde bir miktar para kalmışsa, bunu para üstü olarak alma imkanı sunulmamaktadır. Bu durumun yaşanmaması için alışveriş yapacağınız miktar ne kadarsa, paykasa kart al seçeneğinde bu kadar miktardaki bir kartı satın almanız en doğrusudur. Ya da alacağınız ürünle birlikte beğendiğiniz başka ürünleri de alarak kart limitini doldurabilirsiniz.

Paykasa’yı kullanabilmek çok basittir. Yapılması gereken şey, alışveriş yapacağınız internet sitesinde veya işlem yapacağınız herhangi bir sitede ödeme yöntemleri arasından Paykasa’yı işaretleyerek 16 haneli pin kodunu girmek olmalıdır. Bu işlemin ardından alışverişiniz tamamlanacaktır. Paykasa, canlı bahis ve oyun sitelerinde de güvenle kullanılabilen bir karttır.

Paykasa almak isteyenler kartın 10 Euro’dan başlayan ve 1000 Euro’ya kadar yükselen kart seçeneklerinden ihtiyaçlarına uygun olanı seçebilirler. Kartın sağladığı avantajlardan bir diğeri de yurt dışı sitelerinde de rahatlıkla kullanılabilmesidir. Yani oturduğunuz yerden yurt dışına gitmiş gibi dilediğiniz biçimde alışveriş yapabilir ve hem güvenli hem de hızlı alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Etiketler:
,
admin
admin@turopay.com
Yorum yok

Yorum Gönder