Hakkımızda

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Neden Turopay Ön Ödemeli Kartlar?

Turopay ön ödemeli kart sistemlerini kullanmanız için bir çok sebebiniz var. Çoğu kullanıcı kredi kartı kullanımı konusunda tedirginlik yaşadıklarından almak istediği ürün veya hizmeti ertelemektedir. Turopay ön ödemeli kartlarımız sayesinde kullan at modulü ile hiçbir kimlik bilgisi gerektirmez. E-posta veya sms ile kart bilgilerini temin edebilmektesiniz. Harcamalarınızı kontrol altına almak için uygun bir yoldur. Ailenize ya da arkadaşlarınıza hediye vermenin basit bir yönüdür. Bu sayede hediyesini kendi seçip sizin ona sağladığınız imkânı değerlendirir. Özellikle yurt dışı alışveriş ve ödeme sistemleri için vazgeçilmez bir alternatiftir.

 

Ön Ödemeli Kartlar Nasıl Kullanılır?

Ön ödemeli kartlar herhangi bir banka hesabına bağlı değildir. Ayrıca kredi kartlarında olduğu gibi kredi limiti bulunmaz. Kartın bir fiyat değeri vardır tüm ödeme yapılan platformlarda geçerli tek fiyattır. Örneğin Turopay güvencesiyle 10$ lık bir kart satın aldınız. Yükleme yaparken 10$ üzerinden yükleme yapılır. Bazı kartlar değişkenlik gösterebilir. Kimi zaman tümünü harcamanız gerekirken kimi zaman bölümlendirilip harcama yapabilirsiniz. Kredi ve banka kartı benzerliği ile kolaylık sunan kartlardır. Bir kart numarası ve farklılıklar gösterebilen pin numarası içermektedir. İlgili ödeme veya alışveriş yapacağınız sayfanın ödemeler sekmesinden ön ödemeli kart seçeneğini seçip kart bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır.

 

Ön Ödemeli Kartların Geçerli Olduğu Sayfa Türleri Nelerdir?

Gelişmekte olan online hizmetler kategorisinde internet alışverişi de ön plandadır. Gerek alışveriş sayfaları gerek ödeme sistemleri olsun birçoğu güvenli ve hesaplı olan internet alt yapısını kullanmaktadır. Ön Ödemeli kartlar kendi içlerinde farklılıklar gösterdiği gibi geçerli olduğu sayfalarda da farklılıklar göstermektedir. Kategorize edecek olursak genel hatları ile güvenilir Turopay ön ödemeli kartları daha çok yurt dışı alışveriş sayfalarıdır. Online bilgisayar veya oyun konsolu oyunları, GSM şirketleri ürün hizmeti ödemelerinde geçerlilik göstermektedir. Ayrıca kişisel şans oyunu platformları, sosyal medya uygulama içi ürün satın almaları vb. birçok yerel ve uluslararası sayfalarda geçerlilik göstermektedir.

 

Ön Ödemeli Kartların Kullanım Koşulları Nelerdir?

Turopay ön ödemeli kartlar kontörlü cep telefonu çalışma mantığına benzer. Sanal bir banka hesabına bağlı kartlar gibi çalışır. Hizmeti aldığınız şirketin anlaşmalı olduğu çözüm ortağı bankaların hesaplarına havale yapılır. Aynen bir Visa veya Master Kart vs. benzeri işlemlere tabidir. Bu kart tipleri kredi kartı veya banka kartı kullanmayı istemeyenler için uygun bir kart tipidir. Günlük harcamaları ayrı bir şekilde takip etmek isteyenler için idealdir.

 

Ön Ödemeli Kartları Nasıl Satın Alırız?

Ön Ödemeli kart almak için güvenliğiniz açısından Türkiye Resmi çözüm ortağı olan satış platformlarını tercih etmeniz gerekmektedir. Birçok dolandırıcı sosyal medya sayfaları ve sahte web sayfaları üzerinden resmi olmayan ellerine geçirmiş oldukları kart bilgilerini satmaktadır. Turopay Resmi Çözüm Ortağının (Astropay, Paykasa, Paykwik) sizlere sunduğu hizmetlerden yararlanın. Satış sonrası deneyimli satış personellerimiz ile iletişime geçip olası bir problemi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.